Pristatymas

Mes atstovaujame tik tuos gamintojus, kurie pristato Jūsų užsakytus lieknėjimo preparatus į bet kurią pasaulio šalį. Mūsų pristatymas yra:

  • Greitas! Mes juk suprantame, kad lieknėti norite kuo greičiau, taigi ir prekę norite gauti kuo greičiau. Todėl visi užsakymai supakuojami ir išsiunčiami tą pačią arba sekančią darbo dieną po Jūsų užsakymo. Į Lietuvą siuntinys paprastai atkeliauja per 3-7 darbo dienas.
  • Diskretiškas! Mes suprantame, kad Jūs nebūtinai norite, kad Jūsų draugas/-ė, šeimos nariai ar bendradarbiai suprastų, ką Jūs pirkote. Todėl visi siuntiniai atkeliauja diskretiškose pakuotėse be jokių užrašų ar piešinių, iš kurių būtų galima suprasti, kas viduje.
  • Patikimas! Mes naudojamės tik didelių ir žinomų pasaulinių pristatymo įmonių paslaugomis, taigi Jūsų užsakymas visuomet yra patyrusiose rankose. Mūsų dabartiniai partneriai yra DPD, FedEx, DHL ir UPS.
  • Nebrangus! Pristatymas į Lietuvą bei kitas mažesnes Europos Sąjugos šalis kainuoja 9,45€, pristatymas Didžiojoje Britanijoje ir didesnėse Europos Sąjungos šalyse – 4,99€.