Pinigų grąžinimo garantija

Tik Jūs nusprendžiate, ar norite pirkti, apmokėti ir naudoti užsakytą lieknėjimo preparatą:

  • Jei užsakėte preparatą, bet persigalvojote, per 24 valandas po užsakymo galite jį atšaukti. Atšaukti užsakymą reikia paskambinus telefonu: 0115 933 8320 (Didžioji Britanija) arba +44 115 933 8320 (JAV). Užteks pasakyti, kad norite atšaukti užsakymą ir padiktuoti užsakymo numerį (jį būsite gavę el.paštu). Jei paskambinus sužinote, kad preparatas jau išsiųstas, tuomet reikės jo sulaukti ir grąžinti.
  • Jei gavote preparatą, bet nenorite jo naudoti, turite 7 dienas išsiųsti jį atgal grąžinimui. Grąžinimui priimami neatidaryti, nenaudoti preparatai, jų pakuotės turi būti neapgadintos. Tiesiog išsiųskite pakuotę atgal adresu, iš kurio ji atėjo, ir mes grąžinsime Jums sumokėtus pinigus!
  • Galų gale, jei kurį nors preparatą nenutraukiamai ir pagal instrukciją vartosite bent 180 dienų, ir nepajusite visiškai jokio poveikio, kreipkitės į mus, aprašykite savo istoriją, ir mes grąžinsime Jūsų sumokėtą sumą už visą suvartotą preparatą! Mes žinome, kad mūsų lieknėjimo preparatai veiksmingi, todėl siūlome tokią puikią garantiją, kad ir Jūs patikėtumėte jų efektyvumu.