Kaip sulieknėti po gimdymo

Svoris po gimdymo – kiekvienos mamos problema. Visos norime būti gražios, ypač po ilgų mėnesių buvimo storuliuke. Tačiau kaip laikytis dietos, jei žindote mažylį, ir norite, kad Jūsų piene netrūktų jokių kūdikiui reikalingų maisto medžiagų ir vitaminų? Kaip sportuoti ir mankštintis, jei dažnai neužtenka laiko net dorai išsimiegoti?

Su šiais klausimais susiduria net 97% mamų – ir tik 3% yra tokių laimingųjų, kurių organizmas pats susireguliuoja svorį po gimdymo ir žindymo laikotarpiu. Tačiau išeitis visuomet yra. Šiuolaikinis mokslas ir medicina gelbėja mamas ir svoriui po gimdymo numesti siūlo lieknėjimo pleistrus.

Kodėl būtent juos? Todėl, kad žindanti mama negali vartoti liekninamųjų tablečių ar liekninamųjų gėrimų, nes viskas, kas patenka į virškinimo sistemą – visa tai patenka ir į kūdikio žindamą pienuką. O lieknėjimo pleistrai savo veikliąsias medžiagas perduoda per odos poras, per organizmo audinius bei kraujotaką. Taigi kūdikio pienukas niekaip nepaveikiamas.

Kitas didelis lieknėjimo pleistrų privalumas – juos naudojant nereikia dėl nieko sukti galvos. Bet kuri mama pasakys, kad auginanti mažylį, o jei dar ir ne vieną, tikrai nėra kada ruoštis specialius liekninamuosius gėrimus, arba laiku prisiminti išgerti liekninamąją tabletę. O pleistras – visai kas kita: užklijavai ir pamiršai iki sekančio pakeitimo. Lieknėti padedančios medžiagos nuolat patenka į Jūsų organizmą, taigi Jūsų linijos su kiekviena diena grakštėja.

Daugiau apie lieknėjimo pleistrus skaitykite mūsų specialiame puslapyje “Lieknėjimo pleistrai“.