Kaip sulieknėti greitai ir nežalojant organizmo

Svarbiausias tikslas, kurio siekia dauguma žmonių lieknėdami – kad tai įvyktų kuo greičiau. Tuomet ir pačiam daugiau motyvacijos atsiranda, ir aplinkinių pagyrimai kelia nuotaiką, ir gyvenimas ima keistis greičiau. Tačiau ne mažiau svarbu ir tai, kad spartus svorio metimas nepakenktų sveikatai. Juk jei būsi lieknas, bet ligotas, naujoji išvaizda nepridės gyvenimui kokybės, nes trukdys sveikatos bėdos.

Taigi kaip pasiekti abu tikslus vienu metu – tarkime, numesti gana nemažą svorio kiekį per mėnesį ir išlikti sveikam? Atsakymas čia vienas ir neginčijamas – reikia tvarkyti mitybos režimą. Ši išeitis tinka visiems antsvorio turintiems žmonės, netgi labai apkūniems, kurie sportuoti negali, nes fizinis krūis tik dar labiau pakenktų svorio nualintam organizmui. Mitybos režimo tvarkymas remiasi tik dviem pagrindiniais principais:

  • maisto kokybė
  • maisto kiekis

Maisto kokybė apibūdinama taisykle – “Žiūrėk,  valgai.” Taigi pagal šią taisyklę, turite keisti visą savo racioną, rinktis sveikesnius, mažiau kaloringus produktus. Tarkime, jei pusryčiams valgote batono riekę su sūriu, batoną keiskite duoniuku, sūrį – liesa varške, o kad nepritrūktumėte vitaminų, pagardinkite agurko riekele. Jau girdžiu, kaip sakote – juk reikės keisti praktiškai dalį gyvenimo! Kitaip pirkti produktus, kitaip juos rinktis, vengti valgyti kavinėse ir vakarėliuose (įprastai šiose vietose retai būna sveiko ir nekaloringo maisto). Atsakome – taip, keisti maisto kokybę savo gyvenime yra sudėtinga. Deja, bet kokybiškesnis maistas yra brangesnis, sunkiau randamas nusipirkti, o kur dar begalė valgymo įpročių, įgytų nuo pat vaikystės, kurių turėsite atsisakyti…

Tačiau nesijaudinkite – užtenka laikytis bent vieno iš dviejų mitybos režimo principų, kad svoris imtų kristi nežalojant organizmo.

Todėl einame prie antrojo – maisto kiekio. Jis apibūdinamas taisykle – “Žiūrėk, KIEK valgai.” Nekeičiant maisto kokybės, o tik kiekį, svoris metamas taip pat sėkmingai ir ne taip sudėtingai. Tereikia pakeisti vieną dalyką savo kasdieniniame gyvenime – visuomet valgyti mažesniais kiekiais, nei iki tol. Organizmui yra mažesnis stresas gauti įprasto maisto mažiau, nei pereiti prie visiškai kitokio valgiaraščio.

Ko reikia, norint sėkmingai sumažinti suvartojamo maisto kiekį? Irgi tik vieno dalyko – valios. Tačiau šio charakterio bruožo mes visi turime skirtingai. Vieniems žmonėms nieko nereiškia pasiryžti kam nors, ir tai įgyvendinti, o kitų valia tokia silpna, kad vos ką nors pasiryžę, jie jau nuleidžia rankas.

Čia į pagalbą ir skuba apetito slopintojai – specialūs preparatai, kurie savo sudėtyje turi medžiagų, slopinančių alkio jausmą. Juos vartodami, nejaučiate noro valgyti, taigi suvartojate mažiau maisto, ir tuomet ima kristi svoris. Jau po vieno mėnesio, kurio metu valgėte mažiau, pastebėsite žymų svorio sumažėjimą. Ir nereikės Jums stiprios valios, nejausite prastos nuotaikos, nekankins alkis, neburbuliuos skrandis, nekankins mintys apie maistą – visu tuo pasirūpins vartojami  apetito slopintojai.

Ar jie nekenkia organizmui? Ne, nes jie neveikia jokio Jūsų vidinio organoApetito slopintuojuose esančių medžiagų Jūsų organizme ir taip yra – jos atsakingos už sotumo jausmą. Vartojant apetitą slopinančias kapsules, šių medžiagų organizme tik šiek tiek padaugėja – kad Jums būtų lengviau. Taigi, negali kenkti tai, ko ir taip yra Jūsų organizme.

Pasinaudokite mūsų specialistų patarimu, įsigykite rekomenduojamų apetitą slopinančių preparatų, ir džiaukitės pagerėjusia išvaizda, puikia sveikata ir gyvenimo kokybe!