Kaip numesti 5kg greitai ir lengvai

5 kg – tikrai nedidelis viršsvoris. Jūsų organizmas net nepajus, atsikratęs tiek svorio. Svarbu neapsigauti, ir tikrai numesti 5 kg kūno masės, o ne ko kito – pavyzdžiui, dėl vandens ir maisto kiekio kitimo organizme, svoris gali svyruoti net 1-2 kg per parą, todėl tikrai įsitikinkite, kad sveriate tiksliai tiek, kiek manote, ir kad numetėte tiksliai tiek, kiek manote.

Yra keli būdai greitai numesti 5 kg:

  • Bent pusiau sumažinti suvartojamo maisto kiekį
  • Kiekvieną dieną bent po 1-1,5 valandos aktyviai judėti
  • Sumažinti pietų porcijas ir atsisakyti vakarienių, neužkandžiauti

Tačiau, kaip matome, nė vienas šių būdų nėra lengvas – o mes juk norime patarti, kaip atsikratyti 5 kg ne tik greitai, bet ir lengvai. Todėl siūlome išbandyti riebalus ir angliavandenius blokuojančius lieknėjimo preparatus. Jie neleidžia organizmui pasisavinti riebalų ar angliavandenių, o verčia organizmą juos naudoti iš turimų atsargų – pavyzdžiui, Jūsų “gelbėjimo rato”, dvigubo pagurklio ar plačių šlaunų… O geriausia, kad galite valgyti ką norite ir kiek norite!

Vartojant riebalų blokuotojus, Jūsų organizmas nepasisavina suvartotų riebalų. Riebalų blokuotojai sudaryti iš medžiagų, vadinamų lipazės inhibitoriais. Jūsų virškinimo sistemoje veikia fermentai, vadinami lipazėmis, kurių darbas yra skaidyti su maistu atkeliavusius riebalus. Riebalų blokuotojai prisijungia prie lipazių ir neleidžia joms skaidyti dalies riebalų. Nesuskaidyti riebalai yra Jūsų organizmo nepasisavinami – jie tiesiog praeina per žarnyną nesuvirškinti ir pasišalina su išmatomis. Taigi dėl riebalų blokuotojų veikimo Jūsų organizmas iš maisto pasisavina mažiau riebalų, nei įprastai. O riebalai juk turi daugiausia kalorijų – daugiau nei angliavandeniai ir baltymai. Todėl vartojant riebalų blokuotojus Jūs suvartojate mažiau kalorijų ir ima kristi svoris – nors valgote tiek pat ir tokį patį maistą.

Jei Jūsų bėda – neriebi, bet kaloringa mityba (duonos gaminiai, kepiniai, makaronai, traškučiai, bulvių patiekalai), tuomet greičiausiai 5 kg svorio numesite su angliavandenių blokuotojais. Tai tokio pačio veikimo principo lieknėjimo preparatai, kaip ir riebalų blokuotojai, tačiau jie blokuoja angliavandenių pasisavinimą. Jūsų organizmas angliavandenių perteklių paverčia viršsvoriu, o kai pertekliaus negauna, arba pajaučia angliavandenių trūkumą – ima naudoti šiuos sukauptus kilogramus, dėl to Jūs liesėjate. Pagrindinis angliavandenių blokuotojų ingridientas – medžiaga, vadinama Phase2. Tai natūralus fermentas, kuris neutralizuoja virškinimo sistemoje esančio fermento alfa-amilazės veiklą. Alfa-amilazės darbas – paversti angliavandenius į cukrų, kurį organizmas itin lengvai pasisavina. Kai alfa-amilazė neutralizuojama, ji cukrumi paverčia tik labai nedidelę angliavandenių dalį. Taig, vėlgi suvartojate mažiau kalorijų ir ima kristi svoris, nors nereikia atsisakyti savo mėgstamų patiekalų.

Kuriuos blokuotojus rinktis, priklauso nuo Jūsų mitybos ir raciono. Jei valgote riebiau – rinkitės riebalų blokuotojus, jei saldžiau ir sočiau – angliavandenių. Tačiau bet kuriuo atveju kilogramai kris greitai ir be kančių bei be dietų. O ko daugiau reikia?

Numetus 5 kg pamatysite, kaip tai lengva ir tikrai pasiryšite atsikratyti ir daugiau svorio padedami lieknėjimo preparatų.