Apetito mažinimas

Vienas iš greičiausių būdų numesti svorį – mažiau valgyti. Tačiau dažnai tai yra sunku pasiekti vien valios pastangomis – reikia nuolat save stebėti, kasdien kontroliuoti valgomo maisto kiekius, ir vis bandyti atsispirti šaldytuve ar parduotuvių lentynose esančių produktų vilionėms.

Čia Jums į pagalbą ateina apetito slopintojai – idealūs lieknėjimo pagalbininkai, kuriuos vartojant Jūsų maisto porcijos sumažės nepastebimai, rečiau norėsis valgyti, suvartosite mažiau kalorijų. Apetito slopintojų dėka galite greitai sumažinti savo kūno svorį, nes šie produktai padės visam laikui pamiršti alkio priepuolius bei ilgesnę dienos dalį jaustis sotiems.

Kas yra apetito slopintojai?

Apetito slopintojai – tai lieknėjimo tabletės, kurių veikimas paremtas alkio jausmo sumažinimu ir slopinimu. Šie lieknėjimą skatinantys produktai atsirado gana seniai, tačiau ypač išpopuliarėjo pastaraisiais metais, kadangi pagaliau buvo ištirti klinikiškai ir jų teigiamą poveikį patvirtino daugybė vartotojų.

Kaip veikia apetito slopintojai?

Apetitą kontroliuojančios tabletės yra dviejų veikimo rūšių: vienos slopina alkį, t.y. Jūs ilgiau nenorite valgyti; o antrosios ilgiau išlaiko sotumo, pilnumo jausmą pavalgius. Abiem atvejais prailgėja laikas tarp valgymų ir sumažėja suvalgomo maisto kiekis, ko pasekoje ir krenta svoris.

Kaip gaminami apetito slopintojai?

Apetito slopintojai gaminami iš natūralių medžiagų, kadangi jau nuo senų senovės žmonija žino nemažai augalų, pasižyminčių noro valgyti sumažinimu. Pavyzdžiui, viena populiariausių tokių tablečių sudėtinė dalis yra augalo Gourdonii Hoodia ekstraktas – šį augalą dar akmens amžiuje naudojo Afrikos genčių vyrai, kai išeidavo į ilgus, mėnesių mėnesius trunkančius medžioklių žygius ir tiesiog fiziškai negalėdavo gabentis pakankamo maisto kiekio visai kelionei.

Kas turėtų rinktis apetito slopintojus?

Jei stengiatės laikytis kokios nors dietos arba norite numesti svorio tiesiog suvartodami mažesnius maisto kiekius, būtent apetito slopintojai yra tinkamiausias Jums pagalbininkas. Šie produktai taip pat padės norintiems  išvengti jo-jo efekto, kai svoris baigus laikytis dietos sugrįžta, kadangi vartodami apetito slopintojus nebadausite, o tik valgysite mažiau.

Pamažu Jūsų skrandis susitrauks, organizmas pripras prie mažesnių ir retesnių maisto porcijų, įgysite sveikesnio maitinimosi režimo įpročius – šie teigiami pokyčiai, o kartu ir sulieknėjusios formos išliks net ir nustojus laikytis dietos bei vartoti apetito slopintojus.

Apetito slopintojų nauda:

  • Mažina apetitą, slopina alkio jausmą
  • Padeda išvengti užkandžiavimo
  • Pagaminti iš natūralių ingredientų, nekenkia organizmui, neturi šalutinių efektų
  • Padeda laikytis išsirinktos dietos
  • Formuoja teigiamus valgymo įpročius ilgam laikui
  • Neturi jo-jo efekto

POPULIARIAUSIAS

Zotrim

Pristatymas nemokamas

Zotrim padeda įveikti blogus mitybos įpročius, lengvai sumažinant gaunamų paros kalorijų kiekį. Jau po kelių dienų jausitės aktyviau ir energingiau.

Zotrim išskirtinumas – šis lieknėjimo pagalbininkas yra natūralus ir vienas iš labiausiai ištirtų. Jo efektyvumą jau įrodė daugybė klinikinių tyrimų.

Zotrim mes rekomenduojame nuo 2011-ųjų metų – tai vienas populiariausių visų laikų produktų!

REKOMENDUOJAME

Unique Hoodia

Pristatymas nemokamas

Prieš kelis metus buvo atrasta, kad Pietų Afrikoje augantis kaktusas Hoodia Gordonii turi medžiagų, stipriai slopinančių apetitą. Vietinės gentys naudodavo šį kaktusą ištverti ilgas medžiokles ir klajones.

Unique Hoodia – vienas iš pirmųjų lieknėjimo preparatų su šio augalo ekstraktu. Jo sudėtyje – 100% natūralus hoodia gordonii (ir šiek tiek piperino, absorbavimui organizme pagerinti).

Unique Hoodia efektyvumas šiandien įrodytas ne tik šimtmetėmis genčių istorijomis, bet ir klinikiniais tyrimais bei puikiais vartotojų atsiliepimais.