Angliavandenių blokavimas

Angliavandenių blokavimas – tai procesas, kurio metu šios medžiagos pašalinamos iš organizmo jam dar nespėjus jų įsisavinti. Kasdien su maistu į Jūsų organizmą patenka milijonai angliavandenių molekulių. Jei jų organizmui tuo metu nereikia, jis jas “kaupia” viršsvorio pavidalu.

Ką daryti, jei negalite atsisakyti savo mėgstamiausių patiekalų? Vartoti angliavandenių blokuotojus, kurie sujungia perteklines angliavandenių molekules ir jas pašalina iš organizmo. Tuomet, nors valgote ką norite ir kiek norite, Jūsų svoris krenta, nes organizmas nekaupia perteklinių angliavandenių.

Kas yra angliavandenių blokuotojai?

Tai lieknėjimo preparatai, kurie neleidžia Jūsų organizmui kaupti perteklinių su maistu gaunamų angliavandenių. Būtent šių medžiagų perteklius virsta viršsvoriu – tai savotiškos organizmo “atsargos”.

Kaip veikia angliavandenių blokuotojai?

Blokuotojai – tai medžiagos, kurios tarsi “suriša” iš maisto gaunamas angliavandenių molekules, todėl šios tampa per didelės, kad organizmas jas įsisavintų ir paverstų dar vienu viršsvorio kilogramu. Vietoj to, šios molekulės pašalinamos – dėl to organizmas ima naudoti seniau sukauptas medžiagas ir pradeda mažėti svoris.

Kas turėtų rinktis blokuotojus?

Jei Jūs iš tų žmonių, kuriems sunku atsisakyti mėgiamo maisto ir laikytis dietų; jei Jūs patiriate malonumą valgydamas sočius patiekalus; jei nenorite keisti savo valgymo įpročių; jei nekenčiate skaičiuoti kalorijų, tačiau norite sumažinti kūno svorį – tuomet angliavandenių blokuotojai skirti būtent Jums. Juos vartodami, galėsite be sąžinės graužaties sukirsti dar vieną makaronų su sūriu ir padažu porciją, dar vieną picą, dar vieną pyragėlį, dar vieną… ir taip be galo. Nes nė vienas jų, vartojant blokuotojus, „neis į kūną” – nedidins pilvo, nestambins šlaunų, neišpūs žandų!

Angliavandenių blokuotojų nauda

  • Sumažina angliavandenių pasisavinimą
  • Skatina organizmą energiją gaminti iš turimų “atsargų”
  • Galite suvartoti kiek tik norite kalorijų
  • Svorio metimas tampa ne kančia
  • Nereikia atsisakyti mėgstamų patiekalų

POPULIARIAUSIAS

Meratol

Pristatymas nemokamas

Meratol yra itin populiarus angliavandenių blokuotojas – tikras išsigelbėjimas miltinių patiekalų, kepinių, makaronų, bulvių patiekalų mėgėjams! Jis užblokuoja apie 66% Jūsų suvartojamų angliavandenių. Taigi Jūsų organizmas priverstas energiją gaminti iš jau sukauptų angliavandenių atsargų – t.y. viršsvorio.

Meratol taip pat papildytas apetitą slopinančiomis ir energijos lygį palaikančiomis medžiagomis –
tai itin veiksminga sudėtis, palengvinanti lieknėjimą tūkstančiams žmonių kiekvieną dieną.

REKOMENDUOJAME

Super Yacon

Pristatymas nemokamas

Pagrindinė Super Yacon sudedamoji medžiaga yra išgaunama iš Pietų Amerikos Andų kalnuose augančio Yacon augalo šaknų (smallanthus sonchifolius). Ši medžiaga, fruktooligosacharidas – yra tarsi cukrus-apgavikas, šiek tiek panašus į fruktozę. Ji saldi, tačiau lieka nesuvirškinta, ir neprideda papildomų kalorijų.

Ir tai dar ne viskas, kuo Super Yacon padės Jums. Papildomai jame yra apetitą slopinančių bei sotumą jausmą sukeliančių medžiagų. Ir galiausiai – šiek tiek probiotikų, padedančių išlaikyti sveiką virškinimo sistemą bei greitą apykaitą.