Riebalų deginimas

Riebalų deginimas – tai procesas, kuomet Jūsų organizmas gautus riebalus ne kaupia, o panaudoja. Šį procesą sukelia fizinė veikla. Tačiau ką daryti, jei mėgstate sotų maistą, o fizinei veiklai nelieka laiko? Tuomet Jums padės specialios tabletės, kurios imituoja natūralų riebalų deginimo procesą organizme.

Kas yra riebalus deginančios tabletės?

Veikliosios medžiagos šiose tabletėse “surenka” organizmo nepanaudotus riebalus ir juos “sudegina” naudodamos savo specialiąsias savybes. Kadangis šis procesas natūralus, organizmui nekenkiama. Maža to, tablečių veiklioji medžiaga išgaunama iš natūralių produktų, kurie turi riebalų deginamųjų savybių – pavyzdžiui, mango vaisiai arba greipfrutai. Kad pajustumėte poveikį, tektų kasdien suvalgyti po keliolika kilogramų šių vaisių, o riebalus deginančiose tabletėse jau yra sukoncentruota veiklioji medžiaga, todėl užtenka vartoti nurodytą kiekį tablečių per dieną.

Kaip veikia riebalus deginančios tabletės?

Lygiai taip, kaip veikia natūralus Jūsų organizmo riebalų deginimo procesas. Tabletės greitina medžiagų apykaitą ir didina suvartotų kalorijų išnaudojimą, tačiau tam nereikia prakaituoti ar sportuoti – pakanka vartoti šias tabletes. Tuomet staigiai ima kristi kūno svoris.

Riebalus deginančios tabletės yra vienas efektyviausių medicininių svorio mažinimo būdų. Jas dažnai naudoja ir profesionalūs sportininkai, kai jiems prireikia greitai ir nekenkiant sportinei formai numesti svorio (pavyzdžiui, fitneso, bokso, lengvosios atletikos profesionalai).

Taip pat riebalų deginimą skatinančios tabletės pasižymi greitu poveikiu – svoris ima kristi vos pradėjus vartoti. O jei dar kartu sportuosite, suaktyvinsite gyvenimo būdą – t.y. deginsite riebalus ir tablečių, ir fizinio aktyvumo pagalba – viršsvorio atsikratysite nepastebimai!

Riebalus deginančių tablečių nauda

  • Pagreitina medžiagų apykaitą natūraliu būdu
  • Degina riebalus net kai Jūs ilsitės arba miegate
  • Pagreitina svorio metimą sportuojantiems
  • Gaminamos iš natūralių ingridientų ir medžiagų

Rekomenduojami riebalų degintojai

 

nrg thermo fuel thumb ThermoFuel 

ThermoFuel – gaminys specialiai sukurtas norintiems lengviau sudeginti nepageidaujamą riebalų sluoksnį ir pagaliau džiaugtis savo išvaizda. Pagrindinė ThermoFuel efektyvumo priežastis, tai sudėtyje esančios termogeninės maistingosios medžiagos. Šios medžiagos padidina kūno temperatūrą ir priverstinai degina riebalų perteklių jūsų kūne, o taip pat suteikia jums papildomos energijos, kurios kartais taip trūksta mankštinantis. Vartojimas: po 2 tabletes kasdien.

149,62 Lt už 180 tablečių
299,23 Lt už 360 tablečių
448,85 Lt už 540 tablečių

 

  • Itin veiksminga nauja termogeninė formulė
  • Skatina riebalų deginimą, suteikia papildomos energijos ir padeda sutelkti dėmesį
  • Pagrindinis ingridientas – natūralus guaranos augalo ekstraktas

numesti svori uzsakymas

awesomegreentea Awesome Green Tea Pills

Žalioji arbata jau daugiau kaip 4000 metų yra žinoma dėl savo gydomųjų savybių. Tyrimai rodo, kad viena iš šių savybių – riebalų deginimas ir detoksikacija. Būtent dėl to Awesome Green Tea Pills yra itin veiksmingas preparatas. Jį sudaro 2,250 mg grynos žaliosios arbatos. Būtent, ne įvairių ekstraktų, o grynos žaliosios arbatos! Tai daro šį preparatą tris kartus veiksmingesniu, nei kiti šiuo metu rinkoje siūlomi gaminiai iš žaliosios arbatos. Vartojimas: po 3 tabletes kasdien.

137,93 Lt už 60 tablečių
275,86 Lt už 120 tablečių
413,79 Lt už 180 tablečių

  • Itin kokybiškas ir veiksmingas antioksidantas
  • Padeda ne tik lieknėti bet ir iš organizmo išvalyti toksinus
  • Nėra jokių šalutinių poveikių

numesti svori uzsakymas

 

Apsilankykite dar – preparatų sąrašą nuolat pildysime!